• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Благодійні внески

/Files/photogallery/IMG_20180427_083747.jpgПедагогічний колектив, вихованці, їх батьки, адміністрація висловлюють найтепліші слова подяки кандидату в депутати Петраковій Ніні Іванівні за подарунок, який був так необхідний.

ÐŸÐ¾Ñ Ð¾Ð¶ÐµÐµ изображение

Педагогічний колектив, вихованці, їх батьки, адміністрація висловлюють найтепліші слова подяки нашим спонсорам, завдяки їм вихованці нашої установи сповна змогли насолодитися святковими моментами (були закуплені на кошти спонсорів цукерки). Наші вихованці отримали подарунки до свят: День Святого Миколая, Новий рік та Різдво. Їхня підтримка – свідчення їхнього небайдужого ставлення до проблем наших вихованців. Низький уклін їм за натхненну і самовіддану працю. Для нас важливо, що є такі люди.

/Files/photogallery/SAM_3912.JPGНизький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу КЗ "Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам Дудці В.І., Матросову В.В., Ракші О.В., Кукі Л.І., Трошину О.О., Трошину О.В., Дударєву С.С., Рудневу С.А., Бабаніну С.А., Нестеруку В.А., Долгому А.А. Людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу нашому освітньому закладу і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним.

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі , спілкуючись із цими доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

Дякую нашим спонсорам за матеріальну допомогу. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

На світі є три корони, — писала Марія Матіос, — корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над цими добрими людьми – корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над вами, шановні і поважні люди , завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів" за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий добродійний внесок у справу навчання українських школярів.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Адже школа була, є і буде в житті кожного.
Маємо надію на те, що на початок наступного навчального року учні нашого освітнього закладу матимуть можливість займатись фізкультурою та спортом у новому спортивному залі.

/Files/photogallery/DSC03829.JPG/Files/photogallery/DSC03828.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 444

Коментарi