• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Калейдоскоп шкільних подій

Школа, як і люди, має свою долю ... Прекрасну долю має затишна оселя КЗ "Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ст." І це не дивно, адже в ній панує дух любові, добра і розуміння. А все тому, що батьки нашої школи справжні патріоти своєї держави - цілеспрямовані, небайдужі, щирі. Вони прагнуть кращого для своїх дітей. Коли в школі затишно, комфортно і безпечно, то радіють цьому і діти, і батьки, і вчителі. Саме такі умови для дітей днями намагалися створити батьки нашого закладу:
Крамаренко Вадим Іванович,
Качур Геннадій Миколайович,
Богдан Сергій Олександрович,
Арвай Віталіій Павлович,
Дем'янов Павло Юрійович,
Смола Олександр Анатолійович,
Ільченко Василь Васильович,
Макаренко Микола Павлович
Скрипнік Юрій Анатолійович,
Овсяніков
Яковлєв
Соколовський
Горлов
Спільними зусиллями розпочато ремонт класної кімнати №26. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
У народі говорять, що добра людина - це щаслива людина, і доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
Адміністрація, педагогічний колектив, учні безмежно вдячні батькам за співпрацю зі школою, за розуміння та підтримку, за те, що, незважаючи на теперішній важкий час, Ви допомагаєте покращити умови навчання для дітей.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння в благородній справі виховання дітей.
Сподіваємося, що й надалі ми разом будемо успішно працювати над вирішенням найактуальніших проблем сучасності - вихованні майбутнього покоління нашої держави.


УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Всіх, хто знає математику, всіх, хто цікавиться математикою, всіх, хто не знає, але хоче знати математику, запрошуємо у шестиденну подорож до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, система і стабільність, вишуканість і творчість, до Королівства Цікавої Математики.

/Files/images/maths-300x278.jpgЗ 6 по 11 жовтня 2014 року

в школі проходить Тиждень математики.

Кiлькiсть переглядiв: 306

Коментарi