До відома батьків

2019-02-12

/Files/photogallery/загружено.jpg

До відома батьків, діти яких ідуть в перший клас у 2019 році надаємо наступну інформацію : відповідно до

частини 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» «право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи».
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей («Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 . 04.2018 року №367).
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому заклад і, чи дітьми працівників цього закладу освіти;
2) До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до глави «Зарахування до закладу загальної середньої освіти».
3) До 15 червня включно на вільні місця зараховуються та за умови утворення окремого класу(класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Держаною службою якості освіти України. У разі якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі(класах), зарахування відбувається за результатами жеребкування.
Кiлькiсть переглядiв: 124

Коментарi