• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому до закладу

Порядок прийому дітей до першого класу КЗ "Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

Прийом учнів до 1 класу початкової школи здійснюється з 6 років. (відповідно до статті 20 Закону України «Про загальну середню освіту»). Однак щорічною постановою Головного санітарного лікаря України про підготовку про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до відповідного навчального року уточнено вік майбутніх першокласників, зокрема визначено, що не можна приймати до школи дітей, яким не виповнилося 5 років 8 місяців.

Зарахування дітей до 1 класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі ( відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»).

Психолог школи проводить співбесіду, яка містить запитання, що дають змогу пересвідчитись у достатньому рівні загального розвитку дитини, її функціональній готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення навчальних дисциплін. Знання з математики, вміння з читання, письма та іноземної мови не перевіряються (п.3.2. Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до спеціалізованих шкіл). Можливість успішно навчатись забезпечується не відбором дітей, а створенням відповідних навчально-виховних умов для всіх дітей, які є учнями школи.

Дітям, які вступають до першого класу освітнього закладу, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.
У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Згідно зістаттею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi